polietilēna maisiņi ar uzdruku, iepakojums konditorejas izstrādājumiem, firmas maisiņi, iepakojuma maisiņi, reklāmas maisiņi, Polipropilēna iesaiņojums, ВОРР, СРР, LDPE, PP Eestilatviskiпо-русскиin English
Jaunumi   |   Galerija
polietilēna maisiņi ar uzdruku, iepakojums konditorejas izstrādājumiem, firmas maisiņi, iepakojuma maisiņi, reklāmas maisiņi, Polipropilēna iesaiņojumsIepakojums, maisiņi: polipropilēna iepakojums, Maisiņi ar līplentu uz atloces, maisiņi ar atloci, ar izgriešanuIzejvielas: polipropilēna plēve  (PP, LDPE, ВОРР, СРР)Kontakti: VELPLEV - Iepakojuma ražošana, Rīga, Latvija
Tālrunis/Fakss: +371 67614566
Mob.: +371 26953255
E-pasts: velplev@inbox.lv
Ofisa adrese: K. Ulmaņa gatve 2
Rīga, Latvija, LV-1004
SIA „VELPLEV” ražotne pieņem pasūtījumus tikai rakstiski.
Pasūtījuma noformēšanas veidi:
Pasūtījumu izsniegšana darba dienās:
  • plkst. 8:00 - 15:30

Firmas iepakojumi ar logotipu

Fasējamie iepakojumi un iepakojumi ar firmas simboliku – VELPLEV vizītkarte. Augsta tehnoloģija un kvalitatīvi materiāli sniedz iespēju radīt iepakojumu ar lielisku dizainu un dažādu tematiku.

Vēlaties, lai Jūs atpazīst? Kā to izdarīt kvalitatīvi, ātri un lēti? Pasūtīt firmas iepakojumu – tas ir izdevīgi:

Pirmkārt, tā ir vides reklāma.

Otrkārt, tā ir arī suvenīru produkcija, kas kļuvusi par neatņemamu atribūtu attiecībās ar galvenajiem partneriem un firmas kontraģentiem.

Treškārt, tas ir pats iepakojums – lieta, kura pircēja atmiņā saglabā augstas patēriņa īpašības. Tā ir svarīga jebkura tirdzniecības uzņēmuma, tā imidža, servisa pakalpojumu kompleta sastāvdaļa.

MĒS IZDARĪSIM TĀ, LAI JŪSU REKLĀMAS INFORMĀCIJA IEINTERESĒTU VISUS!!!

© 2005 - 2022, SIA "Velplev". Visas tiesības ir aizsargātas.
Izstrādāts studijā web-design.lv