polietilēna maisiņi ar uzdruku, iepakojums konditorejas izstrādājumiem, firmas maisiņi, iepakojuma maisiņi, reklāmas maisiņi, Polipropilēna iesaiņojums, ВОРР, СРР, LDPE, PP Eestilatviskiпо-русскиin English
Jaunumi   |   Galerija

VELPLEV - tā ir ātra pasūtījumu izpilde, produkcijas kvalitāte un individuāla pieeja klientam

polietilēna maisiņi ar uzdruku, iepakojums konditorejas izstrādājumiem, firmas maisiņi, iepakojuma maisiņi, reklāmas maisiņi, Polipropilēna iesaiņojumsIepakojums, maisiņi: polipropilēna iepakojums, Maisiņi ar līplentu uz atloces, maisiņi ar atloci, ar izgriešanuIzejvielas: polipropilēna plēve  (PP, LDPE, ВОРР, СРР)Kontakti: VELPLEV - Iepakojuma ražošana, Rīga, Latvija
Tālrunis/Fakss: +371 67614566
Mob.: +371 26953255
E-pasts: velplev@inbox.lv
Ofisa adrese: K. Ulmaņa gatve 2
Rīga, Latvija, LV-1004
SIA „VELPLEV” ražotne pieņem pasūtījumus tikai rakstiski.
Pasūtījuma noformēšanas veidi:
Pasūtījumu izsniegšana darba dienās:
  • plkst. 8:00 - 15:30

Par mums

      VELPLEV – tā ir dinamiski augoša kompānija, kura iepakojumu tirgū darbojas jau kopš 1995. gada. VELPLEV – viena no pirmajām kompānijām Latvijā, kura uzsāka ražot iepakojumus no polipropilēna plēves. Polipropilēna iepakojumi ne tikai aizsargā preci no dažādiem bojājumiem, bet arī apvelta iepakojumu ar neatvairāmu spīdumu un lielisku caurskatāmību. Visa mūsu firmas izgatavotā produkcija ir ieguvusi sertifikātu lietošanai ar pārtikas produktiem.

      Augstais ražošanas tehnoloģijas līmenis, kas veidots izmantojot importa aprīkojumu un pateicoties augstajai darbinieku profesionalitātei, sniedz iespēju ražot lieliskas kvalitātes iepakojumus. Draudzīgais darbinieku kolektīvs, kurā katrs atbild par savu darba lauciņu, cenšas atrast individuālu pieeju katram klientam. Mēs atšķiramies ar savu uzmanīgo attieksmi pret pasūtītāju, strīdīgu jautājumu risināšanu par labu klientam, nopietnu attieksmi pret saviem pienākumiem, kā arī pastāvīgu produkcijas kvalitātes kontroli.

      Mēs spējām iekarot klientu uzticību visā Latvijā. Mūsu klienti ir lielākie maizes kombināti, tekstilražošanas uzņēmumi, reklāmas aģentūras un daudzas citas ražošanas un tirdzniecības kompānijas, kuras zina, ka mūsu firmas iepakojumi ir kvalitatīvi, praktiski un skaisti.

      Aicinām Jūs sadarboties. Esam pārliecināti, ka mūsu sadarbība būs abpusēji izdevīga un ienesīga.

      Rakstiet, zvaniet - mēs priecāsimies, redzot Jūs starp saviem daudzajiem pastāvīgajiem klientiem un partneriem.

© 2005 - 2022, SIA "Velplev". Visas tiesības ir aizsargātas.
Izstrādāts studijā web-design.lv